Čo ponúkame?

káva so sebou - coffe to go 

Ponáhľate sa, nemáte čas a súrne potrebujete svoju šálku kávy? Deti Vám nedovolia vychutnať si svoju šálku kávy v pokoji? Nevadí, Vašu kávu si u nás vydvihnete aj počas vychádzky ... stačí zazvoniť.

hodinové stráženie detí

Potrebujete si niečo vybaviť, nakúpť, upratať či chcete ísť do fitka a nemáte, kde a hlavne s kým nechať drobca??? Doneste ho k nám, my sa o neho postaráme. 

Stráženie je potrebné hlásiť aspoň 2 hodiny vopred.

detské párty - oslavy narodenín

Plánujete svojmu dieťatku oslavu narodenín? Alebo je u Vás v rodine veľa detí a chystáte oslavu k jubileu dospelému? U nás je možné všetko. Pripravíme, postaráme sa a vybavíme všetko, čo súvisí s oslavou, aby bola perfektná.

cvičenie detičiek - babyaerobik

Počas školského roka u nás prebieha aj obľúbený babyaerobik - cvičenia detičiek s maminkami. Deti si posilnia telíčko a socializujú sa navzájom, čo je dobré hlavne pred vstupom do MŠ.

podporné skupiny

V spolupráci s regionálnymi skupinami usporadúvame podporné stretnutia rodičov. Príďte si pokecať o všetkom, čo Vás trápi pri dúšku dobrého čaju alebo kávy :)

besedy

Všetko, čo Vás zaujíma a trápi sa môžete opýtať počasv besied, ktoré pre Vás pripravujeme. 

workshopy

Potrebujete sa zdokonaliť? U nás nájdete pestrú ponuku workshopov. 

tvorivé dielne

Čo s detičkami, keď vonku prší? Čo s voľným časom, keď deti doma zlostia a vy by ste sa chceli kreatívne vyžiť? Príďte k nám a spolu si niečo vytvoríme :) Veľa šikovných rúk je mnoho krásnych vecí.

prázdninové tábory

Prázdin je počas školského roka veľa, no dovolenky málo? Pošlite deti k nám, nebudú sa nudiť, nebudú sedieť doma, ale spoznajú kopu ďalších kamarátov a zažijú veľa dobrodružstva.